Bydgoszcz 28.02.2024
Szanowni Działkowicze
Idzie wiosna, najbliższy weekend ma być bardzo ciepły. Liczymy, że wielu z Was przyjedzie na działki. W związku z czym mamy do Państwa wielką prośbę szczególnie do tych działkowiczów, których działki przylegają do dróg wewnętrznych i drogi gminnej – Letnia (też od strony przyciętych morw).
Bardzo prosimy o wyzbieranie śmieci, przycięcie pnączy na ogrodzeniach i innych roślinach, przycięcie – wycięcie krzewów, drzewek, wystających gałęzi, zielska i wywiezienia ich wraz leżącymi od dawna odpadami zielonymi przy płotach na teren do tego wyznaczony.
Poza tym prosimy działkowiczów, którzy przycinali morwy w zeszłym roku i pozostawili przycięte gałęzie w pasie zieleni przy drodze Letniej o wywiezienie ich i pozostawieniu w miejscu do tego przeznaczonym.
Na wywóz odpadów zielonych będziemy umawiać się w przyszłym tygodniu.
PROSIMY NIE WYRZUCAĆ W MIEJSCE ODPADÓW ZIELONYCH INNYCH ODPADÓW!!!
POJEMNIKI NA ODPADY SEGREGOWANE BĘDĄ WYSTAWIONE OD MOMENTU ROZPOCZĘCIA SEZONU (WŁĄCZENIA WODY), O CZYM POINFORMUJEMY NA DWA TYGODNIE PRZED ROZPOCZĘCIEM SEZONU.
Informujemy, że gmina Osielsko zobowiązała się do wyrównania drogi Letniej w pierwszym wolnym terminie.
Życzymy udanych wiosennych porządków.
Zarząd